Zavřít reklamu

Už v neděli se Jablíčkář převlékl do nového designu. Až dnes bychom vás ale rádi na „Jablíčkáři nové generace“ oficiálně přivítali, protože jsme v posledních dnech ještě ladili některé detaily a také pozorně sledovali vaše názory a připomínky.

Novou podobu našeho magazínu nepředstavujeme tak často, jako například Apple mění design svých produktů, ale po několika letech jsme se rozhodli, že je opět čas posunout se dál.

Nový Jablíčkář je proto moderním magazínem, který přichází například se zcela responzivním a jednotným designem napříč desktopy i mobilními zařízeními. Na každém zařízení, MacBooku, iMacu, iPhonu nebo iPadu, se Jablíčkář přizpůsobí rozměrům vašeho displeje a zobrazí se tak, aby bylo jeho čtení co nejpříjemnější.

Zároveň jsme se snažili podobu magazínu co nejvíce zjednodušit a klást maximální důraz na obsah, který je pro nás klíčový. Na homepage tak najdete především příliv nových článků, avšak jak se ukázalo, právě nová domovská stránka Jablíčkáře je patrně nejkontroverznější změna.

Proto jsme se rozhodli připravit alternativní variantu homepage, která nabízí pro mnohé přehledněji strukturovanou podobu výpisu článků, a rádi bychom se vás zeptali na váš názor. Až do neděle otevíráme anketu, kde můžete hlasovat o tom, jakou podobu nového Jablíčkáře preferujete, a my se podle vašeho feedbacku zařídíme, protože spokojenost našich čtenářů je pro nás důležitá.

Dvě možné podoby domovské stránky si můžete prohlédnout v galerii níže, případně přímo na webu. Variantu 1 představuje aktuální homepage a variantu 2 si můžete podrobněji prohlédnout zde. Až budete mít jasno, jaká podoba nového Jablíčkáře je lepší, hlasujte v anketě níže.

 

Zároveň si rádi poslechneme všechny vaše další připomínky, nápady a tipy, co je kde třeba na novém webu zlepšit, změnit nebo opravit, protože víc očí víc vidí a zároveň při přesunu na ostrý web ne vždy všechno vyjde podle představ. Proto nám, prosím, pište do komentářů pod článkem nebo na adresu redakce@jablickar.cz.

Věříme, že se vám bude na novém Jablíčkáři líbit!

P.S.: Těsně před spuštěním je také nová podoba jablíčkářského bazaru. Jakmile bude v provozu, budeme vás informovat.

.