Zavřít reklamu

O přechodu iPhonu na USB-C je rozhodnuto. EU schválila změnu legislativy, podle níž musí všechny mobilní telefony, tablety, laptopy a podobná elektronika přejít na jednotný nabíjecí konektor. Rozhodnutí přišlo ve snaze o redukci elektronického odpadu a celkového zjednodušení, jelikož nově si tak uživatelé vystačí prakticky s jediným kabelem na všechna svá zařízení. Co na tuto změnu říkají čeští jablíčkáři?

Apple oplétaný kabel

Není žádným tajemstvím, že se Apple přechodu z Lightningu zuby nehty bránil a úspěšně tak vzdoroval veškerému nátlaku. Nyní má ale smůlu. Právě proto bychom vás rádi požádali o vyplnění krátkého dotazníku, který se zaměřuje na to, jak čeští jablíčkáři vnímají přechod iPhonu na USB-C konektor. Průzkum je samozřejmě zcela anonymní a jeho výsledky budou použity k sepsání článku. Jeho vyplnění vám zabere nanejvýš 3 minuty.

Dotazník o přechodu iPhonu na USB-C vyplníte zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

    Řešíte tu něco, co vůbec není na pořadu dne. iPhone 15 můžete stále ještě přijít s lightning konektorem a naprosto mylně uvádíte, že o přechodu iPhonu na USB-C je rozhodnuto. Ne, není. Nikdo o tom nerozhodl a iPhone USB-C nepotřebuje. Špatně si vykládáte rozhodnutí EU a své chybné závěry naprosto laicky pokládáte za fakt.

    Plácání, anjeta k ničemu. Je jako ptát se dětí ve školce :-).
    USB-C není na pořadu dne, za 18 měsíců článek napiště znovu a možná se něco dozvíme.

celý text

Čtěte více.