Zavřít reklamu

Pokud vás od koupě nového iPhonu odrazuje jeho vyšší pořizovací cena, můžete si pomoct prodejem starších Android zařízení. Pravděpodobně každý z nás totiž za život vystřídal hned několik mobilních telefonů, chytrých hodinek a dalších zařízení. Většinou navíc platí, že je ani nevyhazujeme a namísto toho si je schováme pro případy nouze. Nalijme si ale čistého vína, podobné situace zkrátka nenastávají a je poměrně zbytečné uchovávat hned několik zařízení, které teoreticky mohou někomu ještě dobře posloužit. V takovém případě je dobré znát náš Android bazar. Tady totiž můžete všechny tyto kousky za rozumnou cenu prodat a za získané peníze si pořídit například zmiňovaný iPhone.

smartphone samsung pexels

Na Android bazaru můžete inzerovat prakticky cokoliv spojené s Androidem. Ať už se jedná o smartphony a tablety, zařízení ze segmentu wearables, virtuální reality či chytré domácnosti nebo příslušenství, stačí vám jen přidat inzerát, produkty nafotit a následně už jen počkat na zájemce. Zmiňovaný inzerát můžete přidat kliknutím na oranžové tlačítko Přidat inzerát v pravém horním rohu. V tomto kroku samozřejmě musíte vyplnit několik důležitých informací, prodávané zařízení správně kategorizovat a hlavně nezapomenout na přiložení fotografií. Právě autentické snímky vám mohou zajistit více než polovinu úspěchu. Stejně tak si můžete jednotlivé inzeráty filtrovat, například podle kategorie, kraje, typu, stavu zboží a dalších.

Ačkoliv jsou jablečné telefony celosvětově považovány za jedny z nejlepších, tak pravdou je, že jejich cena skutečně není nejnižší. Jak už bylo zmíněno výše, v tomto ohledu si naštěstí můžete rychle pomoct. Skvělým pomocníkem tak může stát právě Android bazar, kde už jen stačí inzerovat všechny vaše Android zařízení.

Android bazar naleznete zde

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

Diskuze není pro tenhle článek otevřena.

Čtěte více.