Zavřít reklamu
iWant

WinX DVD Ripper Platinum: konvertuje DVD do MP4 rychle a jednoduše

iWant

Určitě si každý z vás vzpomíná na dobu, kdy jsme měli všechny filmy a vzpomínky uložené na DVD. Tato doba už je ale nenávratně pryč, jelikož většina z nás už si vše ukládá na osobní disk. Jak jistě také víte, tak DVD je náchylné na poškození a rozhodně nechcete, abyste o nějaké vzpomínky, které máte na DVD discích uložené, přišli. Může se jednat například o svatbu, první den ve škole vašeho dítěte či jakákoliv jiná významná událost. S převodem do digitální podoby vám může pomoct program WinX DVD Ripper Platinum, který vám pomůže jednoduše všechna videa překonvertovat tak, abyste už nikdy nemuseli mít strach, že byste o ně přišli.

Hlavní funkce WinX DVD Ripper Platinum

Ovládání celého programu je jednoduché a intuitivní. Nadchne vás ale především rychlost konvertování videa. WinX DVD Ripper Platinum je totiž nejrychlejším programem na světě, který se zabývá konverzí DVD do digitální podoby. Vděčí tomu především hardwarové akceleraci, díky níž se nezatěžuje pouze procesor, ale i grafická karta. Ve výsledku to znamená až 5x rychlejší převod videa než nabízí konkurence.

DVD můžete převést až do více než 320 podporovaných formátů, mezi kterými nesmí chybět MP4, AVI, MPEG, H.264, WMV a další. Zároveň můžete DVD převést tak, abyste jej ihned mohli přenést do iPhonu či jiného Android zařízení. Pokud je navíc některé z vašich DVD disků poškozené, můžete se s WinX DVD Ripper Platinum pokusit o jeho opravu. K dispozici je také konverze chráněných DVD, například 99-titles, apod.

V případě, že se pro program WinX DVD Ripper Platinum, který je mimochodem zdarma na vyzkoušení, rozhodnete, můžete se mimo konverze videa těšit i na jiné funkce. K dispozici jsou různé editovací nástroje, možnost střihu videí, změna parametrů videa, zvuku a nebo také spojování či rozdělování videí.

Získejte WinX DVD Ripper Platinum zdarma

Pokud vás již v úvodu WinX DVD Ripper Platinum zaujal, pak vás potěší, že společnost Digiarty si pro své věrné uživatele připravila akci, díky které můžete nejlepší program pro ripování DVD získat naprosto zdarma. Stačí najet na stránky akce pomocí tohoto odkazu, sjet níže a kliknout na tlačítko Get Free. Poté se stáhne soubor společně s instalačním balíčkem, licencí a návodem, jak licenci aktivovat. Zdarma je však dostupných jen několik kusů licencí.

Hardwarová akcelerace, kterou jinde nenajdete

WinX DVD Ripper Platinum je jediným programem pro ripování DVD, který nabízí možnost třístupňové hardwarové akcelerace. Pokud nevíte, co to hardwarová akcelerace je, tak si to pojďme společně vysvětlit na příkladu. Představte si, že zrovna konvertujete nějaké DVD. Ke konverzi je samozřejmě potřeba výkon, který si program bere z procesoru. Uvnitř počítače však není pouze procesor, nýbrž i grafická karta, která je u konkurenčních programů nečinná a všechnu práci přenechává procesoru.

Pokud se však rozhodnete pro použití programu WinX DVD Ripper Platinum, tak se práce rozdělí mezi procesor a grafickou kartu. To má za následek až 5x rychlejší konverzi videa oproti konkurenčním programům. Hardwarová akcelerace je navíc k dispozici pro všechny momentálně dostupné grafické karty na trhu, je tedy jedno, zdali vlastníte grafiku od Nvidie, AMD, či integrovanou od Intelu. Ve všech případech můžete hardwarové akcelerace využít ve svůj prospěch.

Jak na převod DVD do MP4

Pojďme se společně podívat na to, jak DVD konvertovat do formátu MP4. Nejdříve si samozřejmě spustíme program WinX DVD Ripper Platinum. Poté pomocí tlačítka Disc v levém horním rohu načteme disk – může se jednat o fyzické DVD, samozřejmě ale také například o pouhý obraz disku (ISO). Poté si zvolte formát, který se použije pro konverzi – v našem případě tedy zvolíme MP4. Hardwarová akcelerace je ve výchozím nastavení samozřejmě automaticky aktivována, pro jistotu si ale před spuštěním konverze zkontrolujte, že políčko v pravé části obrazovky s názvem Intel/AMD/Nvidia je zaškrtnuté. Poté si zvolte, kam chcete výsledné překonvertované video uložit a stiskněte tlačítko RUN. Poté stačí chvíli počkat, dokud se konvertování nedokončí.

Závěr

Jestliže máte doma DVD disky, na kterých máte uložené vzpomínky, o které nechcete přijít, tak byste je určitě měli co nejdříve nechat konvertovat do digitální podoby. S tímto procesem vám může pomoci program WinX DVD Ripper Platinum od společnosti Digiarty. Program je velice jednoduchý a intuitivní na používání a práci s ním zvládne opravdu každý.

Zároveň nesmím opomenout, že WinX DVD Ripper Platinum disponuje třístupňovou hardwarovou akcelerací, která má za následek až 5x rycheljší konverzi oproti ostatním programům. Při převodu do digitálních formátu navíc můžete využít mnohých užitečných nástrojů, které vám pomůžou s postprodukcí videa.

WinX DVD Ripper Platinum mimo jiné doporučuje i mnoho světoznámých zahraničních webů, jako je například CNET, techradar či 9to5Mac. WinX DVD Ripper Platinum můžete navíc nyní v plné verzi zakoupit za pouhých $29.95, stačí využít odkazu níže.