Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Mohlo by se zdát, že éra DVD je prakticky nenávratně pryč. Mnohým z nás ale z té doby zůstala úctyhodná sbírka DVD disků. Sbírky fyzických disků mají jistě své nesporné kouzlo, s jejich uchováváním se ale pojí také nevýhody v podobě nároků na prostor nebo rizika, že postupem času dojde ke snížení kvality nahrávek. Pokud si chcete své filmy, rodinná videa, videoklipy a další obsah z fyzických DVD disků ponechat v nejvyšší kvalitě a moci je zhlédnout kdekoliv a kdykoliv, je nejlepším řešením jejich digitalizace.

mac-bundle-en

K digitalizaci DVD disků můžete použít celou řadu programů. Mezi nejoblíbenější a nejkvalitnější patří v tomto směru MacX DVD Ripper Pro, který můžete nyní získat zcela zdarma, a to při příležitosti 13. výročí vzniku společnosti MacXDVD. Ta zároveň v rámci oslav nabízí i supervýhodnou 80% slevu na balíček 5 skvělých aplikací. MacX DVD Ripper Pro je revoluční software pro digitalizaci DVD, který vám umožní otevřít dveře do světa digitálního obsahu. Podívejme se nyní blíže na jeho hlavní funkce a přednosti.

S MacX DVD Ripper Pro můžete převést svá DVD do mnoha formátů, včetně MP4, 1080P, HEVC/H.265, H.264, MOV, FLV, MPEG4 a více než 350 dalších. Užijte si své filmy a seriály na zařízení podle svého výběru. Bez ohledu na to, zda preferujete sledování filmů na iPhonu, iPadu, Android tabletu, v autě, televizi nebo počítači, MacX DVD Ripper Pro vám umožní snadno exportovat DVD filmy na vaše oblíbená zařízení a užívat si je kdykoliv a kdekoli. Tento software vám také pomůže převést jakýkoliv obsah z DVD do digitální podoby, ať už se jedná o staré klasické filmy, nové snímky, seriály nebo třeba DVD pro děti. Celou sbírku vašich DVD můžete navíc díky MacX DVD Ripper Pro převést do digitální podoby doslova rychlostí blesku – technologie Level-3 hardwarové akcelerace se postará o to, že budete moci celé DVD převést za pouhých 5 minut.
MacXDVD zve nové i stávající zákazníky k účasti na oslavě svého 13. výročí. Po omezenou dobu si můžete zdarma stáhnout MacX DVD Ripper Pro a odemknout tak veškerý potenciál svých DVD bez jediné koruny. Představte si mít všechny své filmy a seriály na dosah ruky, připravené k prohlížení kdykoli budete chtít.

EN-MacX【650x618】

Pokud toužíte po ještě větších možnostech zábavy, přemýšlejte o nákupu jubilejního balíčku od MacXDVD. Tento exkluzivní balíček obsahuje další výkonný software, který vám poskytne užitečné nástroje – najdete zde programy MacX DVD Ripper Pro, MacX Video Converter Pro a MacX MediaTrans spolu s půroční licencí na software MacBooster a roční licencí na program MacX Media Trans. Nezmeškejte tuto úžasnou příležitost obohatit vaši kolekci softwaru a využít největší slevu, kterou MacXDVD kdy nabídlo.

MacX DVD Ripper Pro stáhnete bezplatně zde.

Mimořádně zvýhodněný balíček aplikací stáhnete zde.

.