Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Xiaomi má ve svém portfoliu spoustu chytrých doplňků do domácnosti, ale k těm nejoblíbenějším bezesporu patří čističky vzduchu. V březnu Xiaomi představilo trojici nových čističek Air Purifier 4 s řadou vylepšení. Nyní na všechny tři novinky nabízí velmi zajímavé slevy, díky kterém nejlevnější model pořídíte už za 2 990 Kč.

Chytré čističky vzduchu od Xiaomi jsou velmi povedené nejenom po stránce designu, ale také z hlediska funkcí. A samozřejmě jejich velká výhoda spočítá také v tom, že jsou k mání za skutečně zajímavé ceny. Jinak tomu není ani v případě nové řady Air Purifier 4, která je dostupná hned ve třech verzích – Air Purifier 4, Air Purifier 4 Pro a Air Purifier 4 Lite. Všechny tři novinky nabízí oproti předchozí generaci vyšší účinnost filtrace, tišší a úspornější provoz, delší životnost filtru, vylepšené senzory a přesnější sledování kvality vzduchu.

Do neděle levnější o 1 400 korun

Pouze do konce tohoto týdne (do neděle 15. 5.) můžete všechny tři nové čističky vzduchu Xiaomi koupit výrazně levnější, konkrétně až se slevou 1 400 Kč. Nejlevnější Air Purifier 4 Lite díky tomu začíná už na ceně 2 990 Kč. Kompletní přehled cen jednotlivých modelů najdete přehledně vypsaný níže.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více