Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud přemýšlíte nad koupí „nového“ iPhonu, ale nechcete za něj utrácet pomalu až desítky tisíc, máme pro vás skvělý tip. I použitý iPhone je totiž stále iPhone, jen s tím rozdílem, že jej pořídíte za podstatně nižší cenu! Telefony od Applu jsou navíc známé svým nadčasovým výkonem a dlouholetou podporou, díky čemuž u nich máte jistotu, že vám i starší modely budou fungovat po dobu několika let. Jenže odkud jej koupit? Použité iPhony za bezkonkurenční ceny seženete na oblíbeném portálu Aukro.cz.

iPhone 11
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Aukční portál Aukro je v našich končinách velice populární. Funguje totiž na principu online tržnice, kde můžete nabízené produkty buďto rovnou koupit, nebo o ně zabojovat v systému aukce a přehazovat se tak s ostatními zájemci. Vítězí pak člověk s nejvyšším příhozem. Za zmínku také rozhodně stojí neuvěřitelně rozsáhlá nabídka. Na Aukru zkrátka seženete úplně všechno, a to nejen z oblasti telefonů či elektroniky, ale například také šperky, oblečení, hry, sběratelské předměty a řadu dalších. Proč tedy nezkusit zabojovat o váš vysněný iPhone a pořídit si jej za podstatně nižší cenu? Ostatně přijít si tak můžete například na iPhone XR od 5 000 Kč, iPhone 11 128GB od 6 800 Kč nebo iPhone 12 mini od 11 400 Kč. A to už rozhodně stojí za to!

iPhone 12 mini Jablíčkář
Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Nákupů na Aukru se nemusíte vůbec obávat. Samotný portál totiž zastává roli prostředníka a zprostředkovává nejen samotné aukce, ale také veškerou komunikaci s prodejcem a platby. Nakoupit přitom můžete nejen od fyzických osob, ale i rovnou od firem, což už je ve výsledku jen a pouze na vás. Každopádně na místě je si před koupí alespoň prohlédnout recenze daného prodejce. Na Aukru si zkrátka každý přijde na své, a to ať už hledáte nový iPhone, nebo něco úplně jiného.

Prozkoumejte nabídku iPhonů na Aukro zde

Diskuze k článku

Diskuze není pro tento článek otevřena.

Čtěte více