iWant

Apple a Nike představují novou limitovanou edici Apple Watch NikeLab

iWant

Před měsícem Apple představil novou jarní sadu pásků pro Apple Watch, ale to nakonec nebylo vše, co měl v rukávu. Ve spolupráci s Nike nyní ukázal novou limitovanou edici Apple Watch NikeLab, která má opět pásek, jež nebude k dostání všude.

Ve zmíněném jarním updatu se Apple rozhodl, že začne prodávat zvlášť i pásky z edice Nike+, které původně bylo možné zakoupit jen přímo s hodinkami z této kolekce, ale nový model NikeLab bude znovu exkluzivním zbožím.

Jedná se o vesmírně šedé Apple Watch Series 2 s unikátním páskem kombinující slonovinově bílou a černou barvu s logem NikeLab Innovation x Innovators.

Apple_Watch_NikeLab_1_rectangle_1600

Barva pásku víceméně odpovídá jednomu z nových ciferníků, který se objevil ve watchOS 3.2, a tak můžeme jen spekulovat, zda do budoucna Apple s Nike chystají například i modré varianty (viz ciferník Blue Orbit).

Na Apple Watch NikeLab je zajímavé to, že jdou do prodeje 27. dubna a překvapivě ho zřejmě bude prodávat jen Nike na svém webu Nike.com, ve svých NikeLab a v obchodě Apple Tokyo v nákupním centru Isetan. Zda se později objeví nový model i v klasickém Apple Online Storu, je zatím nejasné. Tím pádem je nejistá i dostupnost v České republice.

Apple_Watch_NikeLab_3_rectangle_1600

Zdroj: Nike