iWant

Herní tip: Ninja Spinki Challenges!! od tvůrce Flappy Bird

iWant
Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/srv/www/jablickar.cz/:/srv/www/jablickar.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/jablickar.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 419 Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/srv/www/jablickar.cz/:/srv/www/jablickar.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/jablickar.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 445 Warning: tempnam(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/srv/www/jablickar.cz/:/srv/www/jablickar.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/jablickar.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 419 Warning: unlink(): open_basedir restriction in effect. File() is not within the allowed path(s): (/srv/www/jablickar.cz/:/srv/www/jablickar.cz/:/usr/share/php:/usr/share/pear:/srv/www//user-upload:/srv/www/user-upload) in /srv/www/jablickar.cz/www/wp-content/plugins/wp-appbox/inc/getappinfo.class.php on line 445

Pamatujete si ještě na žlutého ptáka, který překonával gravitaci a museli jste ho navézt mezi dvě tyče? Hra Flappy Bird měla takový úspěch, že ji Dong Nguyen ze zdrcujícího zájmu raději stáhl z App Storu. Evidentně však na mobilní hry definitivně nezanevřel, protože nyní ve spolupráci s japonským vydavatelem her Obokaidem, kde fungují mimo jiné vývojáři, kteří pracovali pro věhlasné Konami, vydal novou hru Ninja Spinki Challenges!!

Hned na začátku musím podotknout, že Flappy Bird byl rozhodně větší trhák, ale i tak si myslím, že si mini hry s malým ninjou najdou své příznivce. K ovládání vám bohatě postačí jeden prst, kterým budete doslova šmrdlat po celé obrazovce. Ve hře naleznete dva režimy: Challenge a Endless. K tomu, aby se vám však nekonečný mód otevřel, musíte být úspěšní v tom základním.

Challenge mód se skládá ze šesti různých mini her, které mají pět úrovní, přičemž v každé se zvyšuje obtížnost. Celkem tedy máte za úkol zdolat třicet her. V každé z nich musíte vydržet do konce časového limitu. S malým ninjou musíte překonávat různé překážky. V jedné hře se na vás bude valit ze všech stran ovoce, které musíte přeskočit. Jinde se na ninju vyřítí skákající kočky či valící se bomby a míče. Uhýbat budete také střelám z kanónů nebo házet šurikeny na živé terče.

spinki2

V prvních úrovních musíte vydržet v každé hře deset sekund. V následující úrovni se zvýší počet nepřátel či časová dotace. Zkrátka, s každým úspěchem je hra náročnější a náročnější, ale některé minihry jsou zase někdy až moc jednoduché, jako je například vyhíbání se kanónům. Naopak házení šurikenů je frustrující, jelikož mi přijde, že to snad ani nejde splnit. Nejvíce jsem si oblíbil skákající kočky, pod kterými musíte běhat jak smyslů zbavených, aby vám náhodou nepřistály na hlavě.

Endless, tedy nekonečný mód pak představuje ideální místo na to, abyste ostatním ukázali, co ve vás je. Naleznete zde opět stejné hry, ve kterých musíte nejen uhýbat či setřelovat nepřátele, ale zároveň sbírat hvězdy. Čím více jich budete mít, tím lepší skóre získáte. Ve hře pak překonáváte pouze sami sebe či jiné hráče prostřednictvím Game Center.

Ninja Spinki Challenges!! je v App Storu zdarma, a tak pokud zrovna máte dlouhou chvíli, můžete hru vyzkoušet. Můžete se těšit na jednoduché retro zvuky a snadné ovládání pomocí švihání prstem. Nečekejte kdovíjaké složité herní koncepty, ale přesto budete potřebovat trochu cviku a trpělivosti.

Ninja Spinki Challenges!!
Ninja Spinki Challenges!!
Developer: .GEARS
Price: Free