iWant

Vyjde 13. prosince iOS 4.3?

iWant

V pondělí 22. listopadu společnost Apple vydala update svého mobilního iOS, konkrétně iOS 4.2.1 (článek zde). Od tohoto data uběhlo teprve pár dní a už se množí spekulace, že 13. prosince vyjde další update – iOS 4.3.

Nabízí se tak otázka, proč Apple vydal iOS 4.2.1 a za tři týdny od tohoto data chce pro běžné uživatele vypustit další update? Není snad něco se současnou verzí v pořádku? Stále se nepodařilo odstranit některé nedostatky, kvůli kterým byl iOS 4.2.1 odložen? Nebo chce Steve Jobs pouze zazdít další bezpečnostní díry, na nichž bude postaven nový jailbreak?

Podobných otázek si určitě každý uživatel položí sám několik. Odpovědi na ně však zná pouze pár vyvolených zaměstnanců Apple. A ti je určitě oficiálně nezveřejní. Proto nezbývá než čekat, jaké další informace vyplavou na povrch.

Jiná spekulace se točí kolem data příštího Apple eventu, který se má konat prý být 9. prosince. Nejspíš bude představen iOS 4.3 a následující pondělí, tj. 13. prosince, bude vydán.

iOS 4.3 by prý měl přinést pro iTunes předplacené služby. Ty by měly vyšlapat cestičku pro plánovaný deník News Corp pro iPad. Další vylepšení by se měla týkat rozšíření podpory služby AirPrint zejména, co se týče starších modelů tiskáren.

Jak to celé dopadne se dozvíme zhruba do tří týdnů. Poté můžeme zhodnotit, které předpovědi se staly pravdivými. Faktem však zůstává, že pokud se tyto spekulace vyplní, zajisté to zaskočí nejednoho Apple fanouška. Na plánování updatu, od jehož předchozí verze neuplynul ani měsíc, opravdu nejsme u jablečné společnosti zvyklí.

Zdroj: cultofmac.com