Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 8. 9. 2021. Jedná se především o dokumenty. První o pádu WTC a druhý o vzestupu Jamese Bonda.

11. září: Prezidentův válečný kabinet

20. Výročí útoku na WTC se blíží a v rámciTV+ můžete již nyní vidět poměrně zajímavý dokument, který vám umožní tuto událost prožít očima tehdejšího prezidenta USA George W. Bushe a jeho nejbližších spolupracovníků. Ti podrobně líčí rozhodující hodiny a klíčová rozhodnutá onoho dne, jenž neblaze vstoupil do dějin. Komentář čte známý herec a držitel ceny Emmy Jeff Daniels.

Apple TV
Zdroj: 9to5mac.com

V kůži Jamese Bonda 

Being James Bond bude dokumentem o 15 letech Daniela Craiga jako představitele nejslavnějšího tajného agenta Jejího veličenstva s kódovým označením 007. Dokument předchází dlouho odkládanému filmu No Time To Die, který by se snad už s letošním podzimem měl podívat do kin. V dokumentu najdete dosud neuveřejněné záběry z natáčení, stejně jako mnoho komentářů. Snímek je produkován studiem MGM a má délku 46 minut. Jeho premiéra je už 7. září.

Problém s Jonem Stewartem 

Problémy dnešního světa vás mohou snadno přemoci. Už je ale těžší přesně určit mechanismy, které stojí za jejich vytvořením. Jon Stewart zve v tomto svém pořadu na setkání lidi, kteří jsou těmito problémy všelijak ovlivněni, a diskutuje s nimi o tom, jak by se daly změnit. Premiéra série je naplánována na 30. září, a bude dostupná i jako audio podcast. Apple na jeho podporu aktuálně vydal i vtipný trailer, který jasně říká, že možná bude stačit show jen poslouchat.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více