Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky, které nás v platformě čekají. Jediná premiéra tohoto týdne je totiž Nestvůra z Essexu.

Tenkrát a teď  

O víkendu před promocí oslavuje šest nejlepších přátel konec studia na nezapomenutelném mejdanu. Jak ale jistě tušíte, skončí ten poměrně tragicky. Téměř o 20 let později se zbylí účastníci opět sejdou, ne tedy příliš ochotně. Donutí je k tomu totiž zprávy od vyděrače, který jim vyhrožuje odhalením pravdy o oné osudné noci. Nová série má premiéru 20. května a níže se můžete podívat na upoutávku.

Carpool Karaoke 

Populární zábavný pořad se na Apple TV+ vrátí ve své páté sezoně už 27. května. Také proto se níže můžete podívat na první upoutávku. V nové sérii se představí celebrity jako Simu Liu, Jessica Henwick, Murray Bartlett, Alexandra Daddario, Sydney Sweeney, Zooey Deschanel nebo Jonathan Scott. Carpool Karaoke je spinoff stejnojmenného pořadu CBS Late Late Show Jamese Cordona. Apple koupil sérii už v roce 2016 a od té doby získala ceny Emmy za každou ze svých čtyř sezón spolu s mnoha dalšími, včetně Producers Guild Award.

Cha Cha Real Smooth  

Andrew, tedy 22letý absolvent vysoké školy stále žije ve svém bytě v New Jersey a nemá úplně jasné plány do budoucna. Začne proto pracovat jako průvodce oslavami bar micva a bat micva, kde naváže jedinečné přátelství s mladou matkou a její dospívající dcerou. Jedná se o film, který Apple opět koupil na festivalu Sundance, díky kterému získal např. oscarový snímek V rytmu srdce.

Cha Cha Real Smooth scenáristy a režiséra Coopera Raiffa ho však vyšel „jen“ na 15 milionů dolarů, což je o celých 10 milionů méně, než tomu bylo v předchozím případě. Na rozdíl od mnoha nedávných filmových transakcí společnosti se jedná o akvizici dokončeného filmu, nikoli o dohodu o produkci nebo jeho vývoji. Premiéra filmu je stanovena na 17. června a Apple ke snímku, ve kterém se v hlavních rolích představí Dakota Johnson a Leslie Mann, uveřejnil první trailer.

Lovely Little Farm 

Uprostřed levandulových polí stojí krásná malá farma, kde se sestry Jill a Jacky s láskou starají o svá zvířátka, včetně těch, které mluví. Samozřejmě se jedná o pořad směřující k dětskému publiku, nicméně mluvící zvířata zde mají na starost odborníci z Industrial Light and Magic, tedy ti ze studia stojícím za Hvězdnými válkami. Premiéra je stanovena na 10. června.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd.

.