Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 21. ledna 2022, kdy Macbeth panuje streamu a chystá se na nás pěkný příval premiér.

Macbeth 

Velice očekávané dílo Joela Coena je od pátku 14. ledna k dispozici ke streamu. A podle služby JustWatch, která zaznamenává detailní statistiky o tom, jaké streamovací služby uživatelé využívají, a na co se v nich vlastně dívají, se jednalo o nejstreamovanější film minulého víkendu. Druhá byla Duna a třetí Hotel Transylvanie 4.

macbeth

Denzel Washington a Frances McDormand se zde představují v hlavních rolích příběhu vraždy, šílenství, ctižádosti a zlobné prohnanosti. Snímek má četné ambice vzít různé filmové ceny doslova útokem, a to nejen s ohledem na herecké výkony, ale i v případě technických kategorií. Ne všichni ale musí jeho kvality plně docenit. Protože se přece jen jedná o nevšední dílo, není úplně snadno stravitelné. Na ČSFD má zatím snímek hodnocení 65 %.

Nebe je všude 

Lennie je mladistvá virtuoska, jež truchlí nad smrtí svojí sestry. Pak se ale zaplete s jejím zdrceným přítelem a novým klukem ze školy. Lennie má živou představivost, rozpolcené srdce a snaží se vyrovnat s první láskou a s tím, že poprvé o někoho přišla. Film má stanovenou premiéru v rámci platformy na 11. února a níže se můžete podívat na první uveřejněný trailer. Ideální záležitost na Valentýna.

Odloučení 

Mark šéfuje týmu zaměstnanců, kterým byla chirurgicky oddělena pracovní a mimopracovní paměť. Po setkání s kolegou z práce v osobním životě se vydává na cestu k pravdě o jejich zaměstnání. Apple na seriál, který má premiéru 18. února a hlavní úlohu v něm hraje Adam Scott vydal tříminutovou upoutávku představující hlavní postavy. Mezi ty patří i John Turturro nebo Christopher Walken. Producentem je Ben Stiller.

wecrashed 

Hvězdně obsazený seriál wecrashed bude mít premiéru 18. března. Děj je inspirován skutečnými událostmi, jež se točí kolem jednoho milostného příběhu. Firma WeWork se ani ne za deset let rozrostla z jednoho coworkingového prostoru na globální značku s hodnotou 47 miliard dolarů. Během jednoho roku pak ale o 40 miliard přišla. Co se stalo? To nám řeknou Jared Leto a Anne Hathaway.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.