Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na trojici chystaných novinek, na které Apple právě uveřejnil upoutávky.

Dopis mému idolu 

Příběh jednoho člověka může změnit svět. Tento dokument od držitele Emmy R. J. Cutlera představuje výjimečné osobnosti a lidi, jejichž život inspirovali. Premiéra 2. řady je naplánována na 4. března a Apple na ni právě uveřejnil první upoutávku. V ní vystoupí následující osobnosti: Andre Leon Talley, Viola Davis, Malala Yousafzai, Jane Fonda, Ava DuVernay, Billy Porter, Sandra Oh, Laird Hamilton, a Kareem Abdul-Jabbar.

Poslední dny Ptolemyho Greye 

Na novou šestidílnou sérii se můžeme těšit od pátku 11. března. Je založena na stejnojmenném bestselleru od Waltera Mosleyho a v hlavní roli se zde představí Samuel L. Jackson – to samozřejmě jako titulní postava. To je starší churavějící muž, na kterého zapomněla celá jeho rodina, jeho přátelé a vlastně nakonec i on sám. Je proto přidělen do péče osiřelé teenagerky Robyn, kterou hraje Dominique Fishback. Když se dozvědí o léčbě, která může obnovit Ptolemaiovy vzpomínky spojené s demencí, začíná cesta k šokujícím pravdám o jeho minulosti, přítomnosti a ostatně i budoucnosti. Nyní se můžete podívat i na uveřejněný trailer.

Shining Girls 

Apple chystá osmidílnou thrillerovou sérii Shining Girls, která bude unikátní svým režisérským složením. Na režisérské křeslo totiž postupně usednou Michelle MacLaren, Daina Reed a sama hvězda seriálu Příběh služebnice Elisabeth Moss, kterou můžete znát i z nového pojetí klasického thrilleru Muž bez stínu. Ta nicméně režírovala už i několik epizod právě zmíněného seriálu, ve kterém hraje hlavní roli. Shining Girls je pak „metafyzický“ thriller, který sleduje hlavní postavu uprostřed její temné deprese, která objeví klíč k cestování časem za pomoci tajemného portálu. Aby jím však mohla projít, musí přinést oběť v podobě vraždy ženy. Datum premiéry je stanoveno na 29. dubna a níže se můžete podívat na první oficiální teaser.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.