Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na aktuální premiéru a další chystané novinky.

Odloučení 

Mark šéfuje týmu zaměstnanců, kterým byla chirurgicky oddělena pracovní a mimopracovní paměť. Po setkání s kolegou z práce v osobním životě se vydává na cestu k pravdě o jejich zaměstnání. Série v platformě debutovala v pátek 18. února a nyní tak můžete vidět už první tři epizody. V hlavní roli se zde představuje Adam Scott, těšit se ale můžete i na Johna Turturra nebo Christophera Walkena.

Problém s Jonem Stewartem 

Nové díly dokumentární série vycházejí již 17. března (jak říká česká aplikace TV, v USA se jedná už o 3. března) a Apple na ně láká nově uveřejněným videem. To ukazuje hlavního protagonistu, který se zde zabývá tématy, jako je akciový trh nebo platforma Robinhood. V uveřejněné tiskové zprávě Apple uvádí, že se pořad vrací v týdenním formátu a bude doprovázen i oficiálním podcastovým pořadem.

The New Look 

Nová série Apple TV+ se odehrává během druhé světové války při nacistické okupaci Paříže a mapuje, jak Christian Dior nahradil Coco Chanel jako nejlepší světovou módní návrhářku. Je zde tedy přítomna inspirace skutečnými událostmi, ale tvůrci chtějí přidat i akční scény z této válečné doby. V roli Christiana Diora se představí Ben Mendelsohn, Coco Chanel ztvární Juliette Binoche. Datum premiéry ještě nebylo stanoveno.

Apple tv

Pačinko

25. března bude mít v platformě premiéru rozsáhlá sociální sága, která na motivy bestselleru podle New York Times líčí naděje a sny rodiny korejských přistěhovalců napříč čtyřmi generacemi poté, co opustí svou domovinu v nezdolné snaze přežít a uspět.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.