Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Tento týden je zde premiéra komediálního seriálu Ve vatě, ale i nálož nových video upoutávek.

Ve vatě 

Molly Novaková se po 20 letech manželství rozvede a musí přijít na to, jak naloží se svou částí majetkového vyrovnání. Nejsou to přitom žádné drobné, protože se jedná o 87 miliard dolarů. Rozhodně se tedy aktivně zapojit do práce ve své charitativní nadaci a navázat spojení s běžnou realitou všedního života, kde se snaží najít i sama sebe. I když to zní poměrně vážně, jedná se vlastně o komediální sérii, jejíž první tři díly jsou již na platformě od pátku 24. června k dispozici.

Volavka 

Jimmy Keene si začíná odpykávat desetiletý trest ve vězení, ale dostane jednu úžasnou nabídku. Pokud se mu podaří získat přiznání jednoho spoluvězně, který je podezřelý z několika vražd, bude propuštěn na svobodu. Seriál inspirovaný skutečnými událostmi má datum premiéry stanoven už na 8. července. Hrají v něm Taron Egerton a posmrtně i Ray Liotta. Podle traileru jde soudit, že Volavka rozhodně nebude zcela všední zážitek.

Trying 

Nikki a Jason si nepřejí nic jiného než dítě. A to je právě to, co mít nemohou. Také proto se rozhodnou k adopci, o čemž vyprávějí první dvě série. Třetí sezona má svou premiéru naplánovanou na 22. července. Skládat se bude z osmi epizod, kdy nové budou přibývat až do 9. září. Už zde máme i první trailer, který poodhaluje, čím si bude muset ústřední duo v nové sérii projít. Navíc sílí spekulace, že se dočkáme ještě čtvrté sezony.

Pět dní v nemocnici Memorial 

Záplavy, přerušení dodávky elektrického proudu a spalující vedro způsobily, že vyčerpaní pracovníci v New Orleans museli činit skutečně drastická rozhodnutí. Série je založena na skutečných událostech po hurikánu Katrina, který na konci srpna 2005 způsobil obrovské škody na jihu Spojených států. Rychlost větru na moři při něm dosahovala až 280 km/h a u New Orleansu se protrhly ochranné hráze a město zcela zaplavila voda z oceánu a blízkého jezera Pontchartrain. Z ekonomického hlediska jde patrně o vůbec největší katastrofu způsobenou atlantickým hurikánem. Premiéra série je stanovena na 12. srpna a Apple na ni aktuálně uveřejnil teaser.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.