Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky, které nás v platformě čekají, což je především premiéra seriálu Tenkrát a teď a ta nadcházející v případě hitu For All Mankind.

Tenkrát a teď  

O víkendu před promocí oslavuje šest nejlepších přátel konec studia na nezapomenutelném mejdanu. Jak ale jistě tušíte, ten skončí poměrně tragicky. Téměř o 20 let později se zbylí účastníci opět sejdou, ne tedy nijak ochotně. Donutí je k tomu zprávy od vyděrače, který jim vyhrožuje odhalením pravdy o oné osudné noci. Nová série si odbyla premiéru v pátek 20. května. V platformě tak můžete vidět první tři díly s podtituly 20 let, Pohřeb a Špatné rozhodnutí. 4. epizoda Překročení mezí přijde v pátek 27. května.

For All Mankind 

Představte si svět, v němž globální vesmírný závod nikdy neskončil. Jedná se o alternativní příběh, který debutoval spolu s platformou Apple TV+. Nyní se už můžete těšit na třetí sérii, která má premiéru 10. června. Apple na ni právě uveřejnil plnohodnotný trailer. Na rozdíl od jiných počinů, by měl být v den premiéry k dispozici jen první díl, přičemž dalších 9 epizod přijde do platformy každý následující pátek.

Domy snů 

Objevíte převratné myšlenky a inspirativní příběhy nejnápaditějších domů z celého světa a seznámíte se s vizionáři, kteří zpochybňují konvenční koncepty domova a přehodnocují to, jak žijeme. První sezona o devíti dílech je již v platformě k dispozici celá, s 17. červnem zde však přibyde série druhá, která nás zavede do Austrálie, Ghany, Islandu, Indonésie, Mexika, Nizozemska, New Yorku a Jižní Afriky. Apple k novince aktuálně uveřejnil trailer.

Trying 

Nikki a Jason si nepřejí nic jiného než dítě. A to je právě to, co mít nemohou. Také proto se rozhodnou k adopci, o čemž vyprávějí první dvě série. Třetí sezona, která je naplánovaná na 22. července, se bude skládat z osmi epizod, kdy nové budou přibývat až do 9. září. Na plnohodnotný trailer teprve čekáme, níže si můžete pustit ten na druhou sezonu.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd.

.