Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 1. 10. 2021, kdy Apple vnadí na sci-fi Invaze, ale zároveň vydává sci-fi pro děti Ruměnec.

Ruměnec 

Apple se snaží přinášet obsah nejen plný akce a dospělé zábavy, chce bavit i děti. Proto ve spolupráci se Skydance Animation připravil krátký 10m snímek Ruměnec, který je o jednom astronautovi s koníčkem zahradničení, malé pusté planetě a růžové mimozemšťance. Za scénářem a režií stojí vítěz Emmy Joe Mateo (Robinsonovi https://www.csfd.cz/film/221332-robinsonovi/prehled/), premiéra je pak právě dnes, tedy v pátek 1. října.

Acapulco 

V roce 1984 se Máximu Gallardovi splní sen. Dostane totiž zaměstnání snů v Las Colinas, tedy nejvyhledávanějším resortu Acapulca. Jenže ke své smůle brzy zjistí, že samotná práce bude mnohem složitější, než si vlastně představoval. Zakouká se totiž do dcery svého zaměstnavatele. Už podle první upoutávky je zjevné, že se bude jednat o poměrně vtipné dílo. Premiéra je stanovena na 8. října.

Invaze 

Na Zemi zavítal mimozemský druh, což ostatně nikdy nevěstí nic dobrého. Nejinak je tomu v počinu Invaze. Děj se zde odehrává v reálném čase pohledem pěti obyčejných lidí z různých koutů planety. Ty se samozřejmě snaží nějak vyznat ve vzniklém zmatku, který kolem nich propukl. Z obsazení se hodí vypíchnout minimálně Sama Neila, známého nejen z několika dílů Jurského parku. Jestli se pak bude jednat o mix Války světů se Znamením se dozvíme už 22. října, na kdy je plánována premiéra. Podle emotivního traileru je zřejmé, že se je na co těšit.

Vlčík 

William Vlček rozhodně není ledajaký kluk. V Továrně na cokoliv v magickém světě skříťáků se doslova stane Vlčíkem. Se svými novými kamarády zjistí, že jeho živá představivost a neomezená kreativita mají skutečně moc změnit svět. Apple si od této animované série pro děti hodně slibuje, proto ji také patřičně promuje. Ostatně jako producent za ní stojí Joseph Gordon-Levitt. Všech 10 dílů už je na platformě k dispozici, níže můžete shlédnout řadu upoutávek.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více