Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 17. prosince 2021, kdy jsme od Applu dostali animovaný speciál hitu Ted Lasso, ale i plnohodnotný trailer na zajímavý počin Afterparty.

Ted Lasso v animovaném vánočním speciálu 

Apple nejen v rámci své platformy TV+, ale i na YouTube kanálu, uvedl vánoční speciál svého hitu Ted Lasso, ve kterém hlavní hrdina přijde o svůj knírek. Speciální epizoda, která netrvá ani pět minut, je samozřejmě zdarma a můžete se na ní podívat níže. Je celá vytvořená klasickou animací po vzorů snímků Wallace & Gromit a každého aktéra dabuje také původní herec seriálu.

Afterparty má plnohodnotný trailer 

Po 18 měsících od začátku natáčení a po dvou, kdy jsme mohli vidět první teaser, je zde konečně plnohodnotný trailer na osmidílnou vražednou komedii Afterparty, která má v platformě premiéru 28. ledna 2022. Tento den se dočkáme hned prvních třech dílů, následujících pět pak přijde po každý další pátek. Děj se odehrává na setkání spolužáků střední školy, kde je jeden z přítomných zavražděn. Tento incident je poté vyprávěn z různých pohledů různých postav. Každá epizoda také bude natočena v jiném vizuálním stylu a bude ztělesňovat jiný filmový žánr.

Suspicion s Umou Thurman 

„Podezření“ bude mít na platformě premiéru 4. února 2022, kdy Apple uvede první dvě epizody. Zbytek osmidílné série bude poté vycházet každý pátek. Hrají zde nejen Uma Thurman, ale i Kunal Nayyar, Noah Emmerich, Georgina Campbell, Elkes Gabel, Elizabeth Henstridge, Tom Rhys-Harries a Angel Coulby. Série vychází z populárního izraelského seriálu False Flag, kdy je syn americké podnikatelky, kterou hraje právě Uma Thurman, unesen z newyorského hotelu a podezření ihned padá další čtyři jeho hosty. FBI se poté pokouší dokázat jejich vinu, stejně jako oni svou nevinu.

Apple tv+

Servant dostane čtvrtou sezonu

M. Night Shyamalan oznámil, že jeho Servant se dočká i čtvrté a zároveň poslední sezóny v Apple TV+. Tento spisovatel a režisér o tom informoval prostřednictvím příspěvku v sociální síti Twitter. V něm i zmiňuje, že se o 40 celkových epizodách hovořilo od začátku projektu, nikde ale nebylo zaručeno, že se jich skutečně dočká. Nyní tak víme, že příběh dovypráví celý.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.