Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 15. 8. 2021, kdy se jedná především o oznámení premiéry plánovaného hitu s Tomem Hanksem, oznámení série s Vincem Vaughnem a konec Little Voice.

Tom Hanks a Finch 

Po úspěšném válečném snímku Greyhound se Tom Hanks vrátí na platformu  TV+ s novinkou Finch, a to už v pátek 5. listopadu, kdy bude mít premiéru. Budou mu zde sekundovat ještě pes a robot. Finch, kterého hraje Hanks, je totiž robotický inženýr, který jako jeden z mála přežil ničivou sluneční erupci, jenž z planety udělala nehostinnou poušť. Jenže Finchovi docházejí síly, proto vyvíjí robota, který se o jeho milovaného psa postará, až on nebude moci. Mezi výkonnými producenty snímku figuruje i Robert Zemeckis, který s Hanksem spolupracoval už na legendárním Forrestu Gumpovi.

Vince Vaughn a Bad Monkey 

Bad Monkey je nově připravovaná série, kterou napsal a bude ji i produkovat Bill Lawrence stojící za hitem Ted Lasso. Hlavní role se zde zhostí populární Vince Vaughn. Seriál samotný pak vychází ze stejnojmenného románu, který vyšel v roce 2013. Příběh sleduje bývalého policejního detektiva, který se zaplete do světa chamtivosti a korupce. První série by měla čítat na 10 dílů. Datum premiéry ještě znám není. Níže alespoň můžete shlédnout trailer na aktuální snímek Slečna bestie, ve kterém si Vaughn střihl trošku netypickou roli.

Ted Lasso jde do iMessage 

A Ted Lasso ještě jednou. Tento komediální seriál  TV+ má totiž už i vlastní balíček samolepek v aplikaci iMessage, který umožňuje snadno sdílet ducha seriálu s přáteli. Animované nálepky jsou také k dispozici ke stažení v aplikaci Klipy.

Zprávy

V době psaní článku zatím ale bohužel ne v české mutaci obou aplikací. Apple však tyto nové nálepky oficiálně ještě neoznámil, takže je možné, až se tak stane, budou dostupné celosvětově. Apple už totiž pro iMessage nabízí nálepky seriálů Dickinson nebo Snoopy ve vesmíru, a to i v tuzemsku. Toto je však vůbec poprvé, co jsou dostupné i v aplikaci Klipy.

Little Voice končí 

První originální produkce platformy společnosti Apple končí. Little Voice je hudební drama, mimo jiné produkované JJ Abramsem, které debutovalo v červenci loňského roku a již nedostane druhou sezonu. To z něho tak činí první titul, který se v této streamovací službě nedočká svého pokračování. První a zároveň poslední série čítá na 10 dílů a byla přitom pozitivně přijata nejen kritiky ale i diváky. Dokonce byla nominována na cenu NAACP Image Award. Se zprávou přišel The Hollywood Reporter. Proč došlo ke zrušení pokračování se však oficiálně neví.

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.