Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Hlavní hvězdnou týdne je premiéra akčního seriálu Echo 3, konečně jsme se ale také dočkali plnohodnotného traileru na Osvobození s Willem Smithem.

Echo 3 

Když u hranic Kolumbie s Venezuelou zmizí vynikající vědkyně, její bratr a manžel, členové elitního komanda americké armády, se ji snaží vypátrat uprostřed guerillové války, přičemž zjistí, že žena, kterou milují, možná něco skrývá. V hlavní roli se zde představí Luke Evans, a první tři epizody s podtituly Zahraniční mise, Tóra Bóra ve městě a Hazardér jsou již v platformě k dispozici.

Osvobození  

Tento film je inspirovaný strhujícím skutečným příběhem o muži, který by pro svou rodinu a svobodu udělal cokoli. Zotročený Peter riskuje útěkem svůj život, aby se vrátil ke své rodině, a vydává se na nebezpečnou cestu lásky a vytrvalosti. Premiéra snímku je stanovena na 9. prosince a stojí za ním režisér Antoine Fuqua, který má na svědomí zejména sérii Ekvalizér, ale i Training Day, Pád bílého domu, nebo nových Sedm statečných. Protože se premiéra blíží, tak po teaseru Apple konečně vydal i oficiální trailer. Dal si s ním skutečně na čas s ohledem na to, že snímek už je dlouhé měsíce připravený. Apple totiž jen čekal na to, až utichne aféra z letošních předávání výročních cen Oscar, kde se Will Smith dopustil nepěkného faux pas, když dal facku moderátorovi Chrisi Rockovi.

3. série Ted Lasso

Komediální seriál Ted Lasso byl pro Apple TV+ průlomovým hitem. Aktuálně skončilo natáčení jeho třetí sezony, která by měla být také tou závěrečnou. Apple totiž typicky plánuje svá díla na tři série a pouze výjimky pokračují dál. Ted Lasso by měl ale už ze svého námětu vyčerpat vše, a proto bude pravděpodobně ukončen. Ostatně, i když byla druhá série také úspěšná, kvalit té první nedosahuje. Premiéra nové řady by měla být plánována na jaro 2023.

Spirited  

Představte si dojemný příběh Charlese Dickense o lakomci, kterého navštíví čtyři duchové Vánoc, jen o něco legračnější. A s Willem Ferrellem, Ryanem Reynoldsem a Octaviou Spencer. Navíc s (údajně) skvělými muzikálovými vstupy. Jednalo se o premiéru minulého týdne, která hned zasáhla do popularity víkendových streamů. Podle analýzy JustWatch se totiž jednalo o 8 nejstreamovanější snímek v České republice. To, když si vezmete, nakolik je Apple TV+ malá, je v našich končinách rozhodně úspěch.

Apple TV+

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd.

.