Zavřít reklamu

S příchodem iPhonu X jsme se dočkali také příchodu TrueDepth kamery. Kromě toho, že tato kamera slouží především ke správné funkčnosti biometrické ochrany Face ID, tak se z ní rozhodli inženýři v Applu „vyždímat“ opravdu maximum. Proto prvně představili tzv. Animoji, tedy emotikony, které reagují v reálném čase na vaše pocity a dokáží je interpretovat do vybraných zvířat. Rok poté jsme se dočkali také Memoji, což jsou uživateli vytvořené postavičky, které, stejně jako Animoji, reagují v reálném čase na vaše pocity. Pojďme se společně podívat na 2 skryté tipy, díky kterým si můžete vytvořit originální Memoji.

Přidejte vašemu Memoji AirPody

Pokud chcete do uší vašeho Memoji přidat AirPody, tak se prvně samozřejmě přesuňte do režimu úprav Memoji. Přejděte tedy do aplikace Zprávy, kde rozklikněte libovolnou konverzaci, a poté v liště nad textovým polem pro zprávu klepněte na ikonu Animoji. Jakmile tak učiníte, tak si ze seznamu vyberte Memoji, kterému chcete AirPody přidat, anebo si vytvořte úplně nové. Nyní se přesuňte do sekce Uši, kde poté sjeďte na samotný spodek možností. Jakmile tak učiníte, tak si můžete v sekci Zvuk všimnout volby, díky které můžete vašemu Memoji přidat do uší AirPody. Pro přidání tedy na možnost klepněte, a poté změny potvrďte stisknutím tlačítka Hotovo vpravo nahoře.

Změna barvy trička

Mnoho uživatelů jednoduše neví, jakým způsobem lze u vašeho Memoji změnit barvu trička. V režimu úprav se tato možnost bohužel nenachází, avšak existuje jednoduchá oklika, díky které lze barvu trička Memoji jednoduše změnit. Prvně se tedy přesuňte do režimu úprav Memoji – přejděte do aplikace Zprávy, otevřete libovolnou konverzaci, a poté v liště nad textem pro psaní zprávy klepněte na ikonu Animoji. Poté si z okna vyberte Memoji, kterému chcete barvu trička změnit, anebo si vytvořte úplně nové. Nyní se v možnostech přesuňte do sekce Pokrývka hlavy. Zde se nachází posuvník, u kterého by většina z nás očekávala, že bude měnit právě barvu pokrývky hlavy. To samozřejmě také tento posuvník dělá, avšak zároveň se se změnou barvy v této sekci mění také barvu trička vašeho Memoji. Pomocí posuvníku si tedy nastavte barvu, kterou chcete, a poté volby potvrďte stisknutím tlačítka Hotovo v pravém horním rohu obrazovky.

.