Zavřít reklamu

Mars Info, Daily Workouts a To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Mars Info

Jestliže se zajímáte o astronomii, rádi se učíte nové věci o vesmíru a fascinuje vás rudá planeta neboli Mars, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na aplikaci Mars Information. Tento program vám umožní prozkoumávat zmiňovanou planetu a poskytne vám tak řadu cenných informací.

Daily Workouts

Zakoupením aplikace Daily Workouts získáte podobný nástroj od stejného vývojáře, který se taktéž zaměřuje na aktivní pohyb v domácích podmínkách. I tento program totiž funguje jako osobní trenér, díky čemuž vás naučí spoustu parádních cviků. Provedení tréninkem je poté samozřejmostí.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game cílí primárně na rodiče s menšími dětmi. Tento nástroj je totiž zábavnou formou naučí ty nejrůznější informace o fungování vesmírů a zároveň jim představí různé planety a vesmírná tělesa. Jak aplikace funguje a vypadá si můžete prohlédnout v níže prohlížené galerii.

Témata: , , , ,
.