Zavřít reklamu

Simply Yoga, Rush Rally 2 a Platypus: Fairy tales for kids. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Simply Yoga

V dnešní složité době, kdy jsou naše možnosti značně omezené, bychom rozhodně neměli zapomínat na zdravý pohyb. S tím nám naštěstí dokáže parádně pomoct aplikace Simply Yoga, která funguje jakožto praktický instruktor jógy. Program vás tedy provede nejrůznějšími cvičeními, jež jsou doplněny o audiovizuální nahrávky.

Rush Rally 2

Milovníky aut, motosportu a závodních her poté rozhodně potěší perfektně zpracovaná hra Rush Rally 2. Jak je z jejího názvu patrné, v tomto titulu se zhostíte role řidiče rallye speciálu a vaším úkolem tedy bude, abyste na nejrůznějších tratí dokázala zajet co možná nejlepší čas. Ve hře navíc funguje dobrá fyzika, kvůli čemuž o první místo můžete přijít i kvůli malinkaté chybičce.

Platypus: Fairy tales for kids

Aplikace Platypus: Fairy tales for kids cílí primárně pro menší děti, ale rozhodně dokáže zaujmout i dospělé. Jedná se o parádní hru, která zábavným způsobem vypráví interaktivní příběh. V něm zdůrazňuje důležitost přátelství a podobně. Celá hra je ale samozřejmě v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.