Zavřít reklamu

Swapperoo, Dark Wave a OK Golf. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Swapperoo

V rámci dnešní akce si můžete přijít na poměrně zajímavou logickou hru s názvem Swapperoo. Jak můžete v níže přiložené galerii vidět, v tomto titulu budete muset různě přetahovat jednotlivé hrací kostky, kdy budete muset dát do jedné řady tři kostky stejné barvy, čímž následně zmizí. Ačkoliv to zní jednoduše, nenechte se zmást. Mnohdy totiž nebudete vědět, jak máte dál pokračovat.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Swapperoo stáhnete kliknutím zde


Dark Wave

Zakoupením aplikace Dark Wave získáte parádní hru, která vám dokáže poskytnout až hodiny dlouhé zábavy. Čeká na vás totiž pět odlišných kapitol a rovnou padesát postupně se ztěžujících úrovní. Budete totiž ovládat maličkou kuličkou, se kterou budete muset postupovat po dráze a případně i čelit různým nepřátelům.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Dark Wave stáhnete kliknutím zde


OK Golf

Hraní golfu dokáže být parádně uklidňující a taktéž se jedná o skvělou zábavu. Pravděpodobně jste se již setkali s některými mobilními hrami, ale co takhle přenést golf do větších rozměrů a zahrát si ho rovnou na vaší televizi? Tohle vám umožní OK Golf, který nabízí perfektní grafiku, skvělé funkce a dokonce i multiplayer.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 79 Kč

Aplikaci OK Golf stáhnete kliknutím zde

Témata: , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.