Zavřít reklamu

PopDo, Contrast — Color Accessibility, PinPoint Mouse Enhancer a Golf With Your Friends. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

PopDo

Klíčem k maximální produktivitě je bezesporu plánování a zapisování jednotlivých úkolů. V tomto směru se skvělým pomocníkem může stát oblíbená aplikace PopDo, ke které navíc můžete přistupovat rovnou z horního menu baru. V takovém případě si jednoduše stačí zapsat úkol a máte hotovo. Program se navíc automaticky synchronizuje s nativními Připomínkami a veškeré vaše zápisy se synchronizují skrze iCloud.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci PopDo stáhnete zde


Contrast — Color Accessibility

Jestliže se věnujete vývoji aplikací pro iOS, tak by vám mohla parádně pomoci aplikace Contrast – Color Accessibility. Tento program konkrétně dokáže zkontrolovat, zdali je text ve vaší appce dostatečně čitelný, případně jak byste jej mohli vylepšit. Jak to celé vypadá a funguje naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 179 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Contrast — Color Accessibility stáhnete kliknutím zde


PinPoint Mouse Enhancer

Stažením aplikace PinPoint Mouse Enhancer si přijdete na zajímavý nástroj, který se dokáže postarat o zvýraznění vašeho kurzoru na displeji. To může přijít vhod především prezentujícím, studentům či tvůrcům tutoriálů. Jak program funguje a vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci PinPoint Mouse Enhancer stáhnete zde


Golf With Your Friends

Po delší době se do akce znovu podívala nesmírně oblíbená hra Golf With Your Friends, která vám a vaším přátelům dokáže nabídnout dlouhé hodiny zábavy. Budete totiž ovládat golfový míček na nejrůznějších, poměrně šílených mapách, kde vyzvete zmiňované přátele a váš cíl bude jasný – vyhrát.

  • Původní cena: 14,99 €
  • Aktuální cena: 7,49 €

Aplikaci Golf With Your Friends stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více