Zavřít reklamu

Super Eraser Pro:Photo Inpaint, Brain App, Icon Maker Pro, Batch Photo Resizer a Golf With Your Friends. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Super Eraser Pro:Photo Inpaint

I tu nejlepší fotografii dokáže bohužel zkazit například nevyžádaný objekt, který se na poslední chvíli dostane do záběru. To už naštěstí dnes není problém, jelikož prakticky cokoliv lze v postprodukci odebrat. S tímto problémem si konkrétně hravě poradí aplikace Super Eraser Pro:Photo Inpaint, která dokáže vyretušovat požadovaná místa.

  • Původní cena: 249 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Super Eraser Pro:Photo Inpaint stáhnete zde


Brain App

Máte rádi logické hry, které dokážou otestovat, a zároveň i procvičit vaše přemýšlení? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní slevu na oblíbenou hru Brain App. Ta si pro vás totiž každý den připraví sérii hádanek a úkolů, které otestují vaše dovednosti.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 99 Kč

Aplikaci Brain App stáhnete zde


Icon Maker Pro

Aplikace Icon Maker Pro může přijít vhod především vývojářům. S pomocí tohoto nástroje totiž můžete rychle a jednoduše vytvářet ikonky pro vaše programy, které lze přizpůsobit dle toho, pro jakou platformu zrovna vyvíjíte. Může se jednat o iPhone, iPad, Mac, anebo třeba Apple Watch.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Icon Maker Pro stáhnete zde


Batch Photo Resizer

Ocitli jste se někdy v situaci, kdy jste potřebovali změnit rozměry u hned několika vašich fotografií najednou? S tímto si hravě poradí aplikace Batch Photo Resizer, každopádně u této možnosti to ještě nekončí. Program si zároveň poradí s převáděním napříč formáty a přejmenováním.

  • Původní cena: 25 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Batch Photo Resizer stáhnete zde


Golf With Your Friends

Nedávno jsme vás informovali o právě probíhající na akci na nesmírně oblíbenou hru Golf With Your Friends, kterou si nyní na herní platformě Steam můžete pořídit s 50% slevou. Tato akce stále platí a rozhodně by byla škoda si jí nechat utéct. Jak již samotný název hry napovídá, v tomto titulu budete hrát golf s vašimi přáteli a konečně se rozhodně, kdo z vás je tedy nejlepší. Čekají na vás nejrůznější a tematicky zpracované mapy, různé herní režimy a hodiny skvělé zábavy.

  • Původní cena: 14,99 €
  • Aktuální cena: 7,49 €

Aplikaci Golf With Your Friends stáhnete zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více