Zavřít reklamu

QRTV, Cosmicast a To the Moon. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

QRTV

Jak již samotný název částečně prozrazuje, aplikace QRTV slouží pro vytváření a skenování různých QR kódů. Nástroj je samozřejmě primárně určen pro iPhone a iPad, ale je opět k dispozici i v případě jablečné televize. Jak program funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Cosmicast

Aplikace Cosmicast potěší především milovníky podcastů, kteří si rádi čas od času užijí poslech kvalitního audiozáznamu. Jedná se totiž o praktický přehrávač zmiňovaných podcastů, který se pyšní velice atraktivní designem, jenž připomíná nativní aplikace od Applu.

To the Moon

Ve hře To the Moon budete hrát za dva doktory, kteří se rozhodli naplnit poslední přání umírajícího muže. Tito dva doktoři se totiž živí tím, že lidem dopřejí „další život,“ který se ale odehrává pouze v jejich hlavě. To the Moon ale skrývá spoustu tajemství a různých hádanek, jenž zcela mění děj hry a doslova vás vtáhnou do děje.

.