Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Pro dnešek padla volba na aplikaci The Podcast App pro poslech podcastů.

Pokud milujete podcasty a zároveň patříte mezi majitele iPhonu, máte poměrně velké množství možností, jak poslouchat vaše oblíbené pořady a objevovat nový obsah. Kromě nativních Apple Podcastů můžete na svém iPhonu využívat také řadu podcastových aplikací třetích stran, mezi které patří také The Podcast App – aplikace s všeříkajícím jednoduchým názvem, přehledným uživatelským rozhraním a dobrými funkcemi. The Podcast App nabízí v současné době necelé dva miliony podcastů všeho druhu s možností placeného přístupu k exkluzivnímu obsahu.

The Podcast App fb

Nabízí nejen možnost přehrávání podcastů, ale také bohaté možnosti správy podcastů včetně ukládání nových epizod k pozdějšímu poslechu, možnosti třídění pořadů i jednotlivých epizod, nebo třeba možnosti využití speciálních podcastových výběrů, určených pro uvolnění, relaxaci a lepší spánek. Aplikace je ke stažení zdarma, za prémiovou verzi s exkluzivním obsahem, bez reklam a s dalšími bonusovými funkcemi zaplatíte 709 korun ročně, součástí předplatného je sedmidenní bezplatná zkušební lhůta.

Těm, kteří na The Podcast App přechází z jiné aplikace, je k dispozici možnost snadného a rychlého importu podcastů z jiných zdrojů. Aplikace se může pochlubit také přehledným roztříděním pořadů do kategorií, pokročilými možnostmi vyhledávání, sdílení a přidávání epizod i pořadů mezi oblíbené. Relaxační podcasty můžete filtrovat podle hlasu, délky trvání a dalších parametrů. Na aplikaci The Podcast App nás zaujala především jednoduchost a přehlednost jejího uživatelského rozhraní, stejně jako užitečné funkce a jednoduchost ovládání. Skvělé je také to, že základní neplacená verze vás v ničem výrazně neomezuje.

Aplikaci The Podcast App stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.