Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes se blíže podíváme na aplikaci s názvem The Wallpaper App.

Majitelé iPhonů mají k tapetám rozdílný přístup. Někteří si od samého počátku vystačí s tapetou, která na jejich smartphonu byla od chvíle jeho prvního zapnutí, jiní berou tapetu jako důležitou součást svého iPhonu, pravidelně své tapety mění a dávají si záležet na tom, aby bylo vždy na co koukat. Pokud patříte do druhé jmenované skupiny, jistě vám přijde vhod aplikace s názvem The Wallpaper App. S její pomocí si můžete tapetu vašeho iPhonu dokonale vyladit a přizpůsobit ji ikonkám nebo widgetům na ploše. The Wallpaper App nabízí desítky různých stylů a barev, stejně jako nástroje pro maximální přizpůsobení, vylepšení a úpravu tapet. V aplikaci si můžete také vytvořit tapety pro váš iPad, Mac či Apple Watch, a jednoduše je exportovat. Tvůrci The Wallpaper App jdou s dobou, takže v aplikací nabízí také možnost vytváření jednoduchých widgetů na plochu ve třech různých velikostech.

Aplikace The Wallpaper App je jednoduše ovladatelná (veškeré pokyny vám poskytne po svém prvním spuštění) a má skvěle vypadající a dokonale přehledné uživatelské rozhraní. Žádné zbytečné prvky navíc zde nehledejte – klepnutím upravíte styl tapety, klepnutím na tlačítko “Save This Wallpaper” tapetu uložíte, posunutím do strany nebo klepnutím na šipku se přesunete na další (nebo na předchozí) tapetu. U tapet můžete měnit barvy, styl, a přepínat mezi světlým, normálním a tmavým laděním. Posunutím prstem směrem dolů zobrazíte náhled plochy s tapetou. Aplikaci The Wallpaper App můžete používat bezplatně – v takovém případě získáte jen omezené (ale stále dostačující) množství tapet. Zpřístupnění veškerého obsahu vás jednorázově vyjde na 49 korun, což je velice sympatická cena.

Aplikaci The Wallpaper App stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více