Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Word Forward

Hledáte nějakou zábavnou hru, se kterou byste si mohli zpříjemnit kupříkladu dlouhé večery a zároveň se při samotném hraní zdokonalit v angličtině? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout Word Forward. V této hře se před vámi objeví tabulka o rozměrech 5×5 s různými písmenky, kde budete muset hledat anglická slovíčka.

Verto Studio 3D

Aplikace Verto Studio 3D cílí na všechny příznivce 3D modelování, kteří by se do této činnosti rádi pustili i v případě jejich mobilních zařízení. S pomocí této aplikace se totiž do tvorby 3D objektů můžete pustit na vašem iPhonu či iPadu, přičemž vaši práci si následně můžete prohlédnout ve vysokém rozlišení na Apple TV.

IPTVX

Dnešní doba patří bezpochyby internetu. Na něm můžeme najít doslova vše, a to od informací, přes zábavné obrázky až po multimediální obsah. Obrovské popularitě se v posledních letech těší internetová televize. Stažením aplikace IPTVX získáte perfektní nástroj pro sledování internetových televizí, který navíc věrně kopíruje design Netflixu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více