Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

DMD Panorama

Panoramatické snímky mají bezesporu své osobní kouzlo a nabízí nádherný pohled na různé krajiny. Zakoupením aplikace DMD Panorama získáte parádní nástroj, který je těmito obrázky doslova nabitý a vy se tak můžete stále dokola koukat na nové fotografie a to ve vysokém rozlišení.

RAYSTORM

Řadíte se mezi milovníky akčních her, ve kterých na vás čekají hodiny zábavy plné akce? V takovém případě by se vám mohla hodit hra RAYSTORM. V tomto titulu budete čelit těm nejrůznějších nepřátelům a zároveň na vás čeká kvalitně zpracovaná 3D grafika a řada dalších benefitů.

RAYCRISIS

Zaujala vás výše popsaná hra RAYSTORM? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat i na titul RAYCRISIS. I v tomto titulu na vás čeká spousta nejrůznějších aktivit, kdy budete čelit doslova hordám nepřátel.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více