Zavřít reklamu

SpongeBob SquarePants, Wonder Boy: The Dragon’s Trap a Rush Rally 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

SpongeBob SquarePants

Legendárního SpongeBoba vám pravděpodobně ani nemusíme představovat. Ve hře SpongeBob SquarePants se v jeho roli vydáte na nezapomenutelná dobrodružství, kdy zároveň budete čelit nejrůznějším výzvám, kdy po vašem boku samozřejmě bude stát i Patrick. Titul se pyšní skvělou hratelností i grafikou a dokonce podporuje herní ovladač.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap

Jestliže se považuejte za fanouška zábavných adventur, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Wonder Boy: The Dragon’s Trap. V této hře se ocitnete v roli prokleté postavy, která je napůl člověkem a napůl ještěrem a vaším úkolem bude, abyste se vydali na dobrodružnou výpravu ve hledání léku. Na světě je však jen jediný předmět, který by vám dokázal pomoci. Zvládnete jej získat?

Rush Rally 2

Dnešní článek si zakončíme oblíbenou závodní hrou, ve které se chopíte role řidiče rallye speciálu a vydáte se na nejrůznější tratě. Vaším úkolem v Rush Rally 2 samozřejmě bude, abyste vždy danou jízdu zajeli v co možná nejkratším časem a získali tak první místo na stupínku vítězů.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více