Zavřít reklamu

Jestliže se řadíte mezi grafiky, anebo zkrátka jen častokrát pracujete s obrázky či si jej rádi prohlížíte, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Pixave. Tento program funguje jakožto správce všech snímků a fotografií, kdy vám konkrétně umožní si je jednoduše procházet a mít nad nimi skvělý přehled. Zároveň je můžete upravovat, měnit jejich formáty a podobně.

SpongeBob SquarePants

Legendárního SpongeBoba vám pravděpodobně ani nemusíme představovat. Ve hře SpongeBob SquarePants se v jeho roli vydáte na nezapomenutelná dobrodružství, kdy zároveň budete čelit nejrůznějším výzvám, kdy po vašem boku samozřejmě bude stát i Patrick. Titul se pyšní skvělou hratelností i grafikou a dokonce podporuje herní ovladač.

  • Původní cena: 229 Kč (25 Kč)

Arrog

Fanoušky logických her rozhodně nadchne dnešní sleva na aplikaci Arrog. V tomto titulu se totiž vydáte za dobrodružstvím do černobílého, kresleného světa, kde na vás bude čekat řada nejrůznějších překážek a hádanek. Příběh si zakládá na latinskoamerickém folklóru, kdy vám nabídne pohled na smrt z úplně jiného úhlu.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

OK Golf

Hraní golfu dokáže být parádně uklidňující a taktéž se jedná o skvělou zábavu. Pravděpodobně jste se již setkali s některými mobilními hrami, ale co takhle přenést golf do větších rozměrů a zahrát si ho rovnou na vaší televizi? Tohle vám umožní OK Golf, který nabízí perfektní grafiku, skvělé funkce a dokonce i multiplayer.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.