Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Crypt of the NecroDancer

Jestliže se považujete za fanouška tradičních rogue like her, které vás na první pohled nadchnou ikonickou retro grafikou, tak byste určitě neměli přehlédnout titul Crypt of the NecroDancer. V rámci této hry se budete muset velice pozorně zaposlouchat do samotné hudby, kdy se budete muset hýbat do rytmu a doplňovat tak samotný beat.

lil weather

Jak již samotný název napovídá, aplikace lil weather se zaobírá počasím. S pomocí této velice jednoduché aplikace si můžete velice rychle a efektivně projít předpověď počasí pro daný den, případně pro den další či pro příští týden.

Buddy & Me: Dream Edition

Ve hře Buddy & Me: Dream Edition se doslova podíváte do říše snů, kde se nemožné stává možným. Spolu s vaším vysněným přítelem, který se jmenuje Buddy, se vrhnete na cestu za dobrodružstvím. Vaším cílem bude proplouvat zmiňovanou snovou říší, sbírat penízky a užívat si taje tohoto magického světa.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více