Zavřít reklamu

Verto Studio 3D, Asymmetric a To the Moon. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Verto Studio 3D

Aplikace Verto Studio 3D potěší především nejrůznější grafiky a tvůrce, kteří se zajímají o svět 3D. S pomocí tohoto nástroje můžete vytvářet právě onu 3D grafiku i na vašem iPadu či iPhonu a vaše díla si následně můžete prohlédnout takzvaně ve velkém na Apple TV.

Asymmetric

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru pro váš iPhone, iPad či Apple TV, která by zároveň dokázala procvičit vaše myšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Asymmetric. V této hře budete hrát za stvoření jménem Groopert a Groopine, kteří byli uvězněni a rozděleni ve zvláštním komplexu. Vaším úkolem je vyřešit sérii hádanek a dostat tak postavičky opět k sobě.

To the Moon

Řadíte se mezi fanoušky propracovaných RPG adventur? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout úžasnou hru To the Moon. V té se totiž doslova ponoříte do velice zajímavého příběhu, kde budete hrát za dva doktory, kteří cestují zpět v čase v myšlenkách umírajícího muže, aby splnili jeho poslední přání.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.