Zavřít reklamu

Titan Quest: Legendary Edition, SomaFM Radio Player a Phil the Pill. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Titan Quest: Legendary Edition

Do akce dnes také vstoupila nesmírně zajímavá hra Titan Quest: Legendary Edition, kterou si můžete zahrát nejen na iPadu a iPhonu, ale také na jablečné televizi Apple TV. Jedná se o akční RPG, kdy vaším úkolem bude zachránit celý svět před pohromou. Hlavními nepřáteli jsou pak mocní Titáni. Vy budete muset pomoct bohům, kteří je sami nedokážou porazit.

  • Původní cena: 449 Kč (329 Kč)

SomaFM Radio Player

Jak již samotný název napovídá, aplikace SomaFM Radio Player vám dokáže posloužit jakožto nástroj pro poslech rádia. Výhodou navíc je, že si program rozumí i se zkratkami Siri, umožní vám kategorizaci různých oblíbených stanic a přináší řadu dalších benefitů.

  • Původní cena: 199 Kč (Zdarma)

Phil The Pill

Jestliže hledáte nějakou zábavnou hru s parádním příběhem, která zároveň lehce otestuje vaše logické přemýšlení, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní akci na titul Phil The Pill, jenž je k dostání zcela zdarma. V této adventuře na vás čeká 96 úrovní, ve kterých budete muset různě skákat, bojovat, házet bomby a podobně. Vaším cílem je přitom zachránit vaši rodnou zem před útočníkem jménem Hank The Stank.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)
.