Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Huawei začal na českém trhu prodávat luxusní Watch GT 3 Pro, které jsou vyrobeny z titanu a keramiky. Hodinky nabízí celou řadu zajímavých funkcí, nejlepší voděodolnost na trhu a velmi slušnou výdrž baterie. Navíc jako dárek k nim dostanete buďto druhé hodinky Huawei Watch GT 2, nebo sluchátka FreeBuds Lipstick.

Tělo z titan a keramiky

Huawei Watch GT 3 Pro jsou jako stvořené pro náročnější uživatele, kteří se poohlíží po hodinkách z prémiových materiálů. Větší 46mm varianta totiž nabízí titanové tělo, zatímco menší 43mm model má vůbec poprvé šasi kompletně z keramiky. Obě varianty přitom disponují safírovým sklem a zadním pouzdrem z odolné keramiky.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Hodinkám ale nechybí ani celá plejáda funkcí, přičemž některé jsou poměrně nadstandardní. Kromě vylepšené GPS, výrazně lepší voděodolnosti a zdokonalenému senzoru srdečního tepu, umí Watch GT 3 Pro nově měřit i teplotu kůže, obsah kyseliny mléčné ve svalech a také EKG. Vylepšené je nabíjení, které je rychlejší o 30 %. Baterie přitom i nadále nabízí velmi slušnou výdrž až 14 dní. Spárovat je přitom můžete jak s Androidem, tak i se systémem iOS, potažmo s iPhonem. 

Druhé hodinky nebo sluchátka zdarma

Huawei Watch GT 3 Pro jsou již v prodeji, a to za cenu od 9 490 Kč. U Mobil Pohotovosti přitom můžete využít velmi zajímavou nabídku, kdy ke keramické 43mm variantě dostanete zdarma bezdrátová sluchátka Huawei FreeBuds Lipstick. A pokud si pořídíte 46mm variantu z titanu, získáte jako dárek dokonce druhé hodinky Watch GT 2 46mm.

Zdroj: Redakce Jablíčkář.cz

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více