Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Animal Math Preschool Math Games for Kids Math App

Jak již samotný název napovídá, stažením aplikace Animal Math Preschool Math Games for Kids Math App získáte parádní nástroj, který je určen primárně pro děti. Tato aplikace totiž vypráví zajímavý příběh, pomocí kterého učí základy matematiky. Hlavní výhodou je, že si aplikace dokáže udržet pozornost samotných dětí a poskytnout jim tak řadu cenných informací.

Nucleus

Hledáte nějakou parádní akční hru, která by vás dokázala zanést do vzdáleného vesmíru? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout titul Nucleus. V této skvělé arkádě se ocitnete v kokpitu vesmírné lodi a vaším cílem bude, abyste sbírali různý materiál pro stavbu planety.

Phantom P.I.

Ve hře Phantom P.I. se vydáte na skutečně zajímavé dobrodružství, při kterém se samozřejmě nevyhnete nebezpečí a různým záhadám. Sami se ocitnete v roli profesionálního vyšetřovatele, který se specializuje na paranormální jevy. Abyste dokázali odhalit celou záhadu, budete muset rozluštit řadu hádanek a prozkoumat dvacet propracovaných úrovní.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více