Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Dandara Trials of Fear Edition

Jestliže máte v oblibě hry, ve kterých se celý svět doslova hroutí a je jen na vás, zdali jej dokážete zachránit, tak byste se přinejmenším měli podívat na titul Dandara Trials of Fear Edition. V této hře budete hrát za hrdinku jménem Dandara, která musí prozkoumat zapomenutá místa, odhalit různá tajemství a vrátit svět do rovnováhy.

An Infinite Calm

Co si takhle u televize dopřát uklidňující hru, která vás dokáže parádně zrelaxovat? V takovém případě by vám neměla uniknout dnešní nabídka na hru An Infinite Calm, ve které budete muset „očišťovat“ ostrovy tím, že přesunete bloky a sjednotíte tak barvy. Postupem hry navíc odhalíte zajímavá překvapení, která vás příjemně potěší a přispějí k vašemu zklidnění.

To the Moon

Ve hře To the Moon budete hrát za dva doktory, kteří se rozhodli naplnit poslední přání umírajícího muže. Tito dva doktoři se totiž živí tím, že lidem dopřejí „další život,“ který se ale odehrává pouze v jejich hlavě. To the Moon ale skrývá spoustu tajemství a různých hádanek, jenž zcela mění děj hry a doslova vás vtáhnou do děje.

Témata: , ,
.