Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

IPTVX

V dnešní době se obrovské popularitě těší streamovací platforma Netflix, která nabízí ten nejrůznější videoobsah a parádní design. Právě designem se nechala inspirovat i aplikace IPTVX. A k čemu vlastně slouží? S pomocí tohoto nástroje se můžete velice pohodlně dívat na internetové televize a rozhodně oceníte pohodlné ovládání.

Mighty Aphid

Ve hře Mighty Aphid na vás čeká řada akce, dobrodružství a zábavy. Váš hrdina se totiž nachází v nepříjemné situaci, kdy jeho otec stárne, matka umírá a sestra je doslova na Měsíci. Na vaše město se přitom valí hordy nejrůznějších nepřátel, se kterými se budete muset vypořádat.

Verto Studio 3D

Jestliže se věnujete nejrůznějšímu 3D modelování, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci Verto Studio 3D. S pomocí tohoto nástroje můžete modelovat přímo na vašem iPhonu či iPadu a na vaše výtvory se následně můžete podívat pomocí jablečné televize.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více