Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phantom P.I.

Jestliže se řadíte mezi milovníky dobrodružných her, určitě byste neměli přehlédnout aktuální nabídku na titul Phantom P.I. V této hře se ocitnete v roli detektiva známého jako Phantom PI a budete muset zachránit celou situaci tím, že nastolíte mír nemrtvému rockerovi.

Star Walk Kids: Astronomy Game

Aplikace Star Walk Kids: Astronomy Game cílí především na rodiče s dětmi. Tato aplikace totiž praktikuje heslo Škola hrou, kdy děti učí nejrůznější věci o světě astronomie od naprostých základů. Samozřejmě je ale vše v anglickém jazyce, kvůli čemuž je nutné, aby se dítěti při hraní věnovala i starší osoba.

ECG Pro

Jestliže se věnujete studiu medicíny a konkrétně se zaměřujete na kardiologii, nebo se zkrátka a pouze zajímáte o funkci lidského srdce, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci ECG Pro. Tento nástroj vám totiž zpřístupní řadu cenných informací, které vaše znalosti mohou posunout o několik kroků napřed.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více