Zavřít reklamu

To the Moon, Pavilion: Touch Edition a Quell Reflect. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

To the Moon

Ve hře To the Moon budete hrát za dva doktory, kteří se rozhodli naplnit poslední přání umírajícího muže. Tito dva doktoři se totiž živí tím, že lidem dopřejí „další život,“ který se ale odehrává pouze v jejich hlavě. To the Moon ale skrývá spoustu tajemství a různých hádanek, jenž zcela mění děj hry a doslova vás vtáhnou do děje.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci To the Moon stáhnete kliknutím zde


Pavilion: Touch Edition

Pokud pro změnu milujete logické hry a hledáte parádní titul, který by vám dokázal nabídnout dlouhé hodiny zábavy, zbystřete. Do akce dnes také zavítal kousek Pavilion: Touch Edition, který vás doslova rovnou vhodí do akce. Bez jakéhokoliv tutoriálu či návodu se ocitnete na tajuplném místě, kde na vás čeká řada nástrah, tajemství a hádanek. Poradíte si s nimi?

  • Původní cena: 99 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Pavilion: Touch Edition stáhnete kliknutím zde


Quell Reflect+

Řadíte se mezi milovníky logických her a koukáte se po nějakém parádním titulu? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli přehlédnout slevu na aplikaci Quell Reflect+, ve které budete muset řešit záludné úrovně a postupně tak sami sebe překonávat.

  • Původní cena: 49 Kč
  • Aktuální cena: 25 Kč

Aplikaci Quell Reflect+ stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více