Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Sprocket

Jestliže hledáte nějakou nenáročnou, oddechovou, ale přesto zábavnou hru, určitě byste neměli přehlédnout titul Sprocket. V této hře totiž hrajete za maličkou kuličku, se kterou se musíte dostat co možná nejdále od středu. Budete si ale zároveň muset dát obrovský pozor, protože pohnout se z místa můžete pouze tehdy, když zapadnete do okolních objektů. Jakmile se do nich netrefíte, hra končí.

Word Forward

Chtěli byste se zábavnou formou zlepšit v anglickém jazyce? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vás mohla zaujmout edukativní hra Word Forward. V této hře se před vámi objeví tabulka o velikosti 5×5 s různými písmenky a vaším úkolem bude, abyste z těchto písmenek poskládali různá slova.

Unbroken Soul

Pokud byste si rádi zahráli nějakou akční adventuru s retro grafikou, zbystřete. V akci je totiž parádní hra známá jako Unbroken Soul, ve které se zlomocný nekromancer Elaniof snaží kompletně zničit lidstvo. Vy se ocitnete v roli krále Tyriona, který je poslední nadějí života.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více