Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hack RUN

Pamatujete si ještě na staré operační systémy jako DOS a UNIX, které nenabízely grafické uživatelské prostředí? Tento zážitek si můžete připomenout s pomocí hry Hack RUN, ve které se ocitnete v kůži hackera a vaším úkolem bude, abyste se úspěšně dokázali infiltrovat do znepřátelené organizace a získali potřebná data. Vše přitom řešíte s pomocí ikonických příkazů, které si můžete pamatovat ze zmiňovaných operačních systémů.

Couch to Fit

Jestliže na sobě chcete začít pracovat, nabrat nějakou svalovou hmotu, zredukovat svou hmotnost či se dostat do formy, ale nevíte kde začít, tak byste si rozhodně neměli nechat ujít aktuální akci na aplikaci Couch to Fit. Tento program vám totiž nabídne řadu krátkých, sedmiminutových cvičení, které si můžete „užít“ z pohodlí domova, a to přímo od televize.

Agent A: A puzzle in disguise

Ve hře Agent A: A puzzle in disguise se zhostíte role speciálního agenta a vaším úkolem bude dopadnout špiona z nepřátelské organizace. Jedná se o ženu, která je naprostou profesionálkou a postupně likviduje vaše kolegy. Tento herní titul pro vás připraví řadu nejrůznějších záhad, triků a hádanek, díky čemuž zdarma nezískáte vůbec nic.

Témata: , , , , ,
.