Zavřít reklamu

Phrase Party, Sprocket nebo Podcast myTuner. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Phrase Party!

Pokud alespoň trochu ovládáte angličtinu, můžete si na své Apple TV zkusit zahrát hru s názvem Phrase Party!, která vás zaručeně pobaví, ať už hrajete s přáteli nebo rodinou. Hra spočívá v tom, že zatímco jeden hráč stojí zády k televizi, na které je zobrazené konkrétní slovo, ostatní hráči mu napovídají – jeho úkolem je daný výraz co nejrychleji uhodnout.

Podcast myTuner – Podcast App

Aplikace Podcasty by myTuner vám umožní poslech podcastů na vaší Apple TV, a zajistí vám dokonalý požitek z jejich poslechu. Najdete zde obrovskou spoustu obsahu k poslechu, který si můžete ukládat mezi oblíbené. Veškeré podcasty jsou přehledně rozdělené do několika kategorií, aplikace nabízí také pokročilé možnosti vyhledávání podcastů.

Sprocket

Chtěli byste si na své Apple TV pro změnu zahrát nějakou zajímavou novou hru? Můžete vyzkoušet Sprocket. V jednoduchém, ale velmi dobře vypadajícím prostředí bude vaším úkolem přeskakovat směrem od středu hracího pole. Příliš jednoduché to ale nebude – při svých skocích totiž nesmíte za žádných okolností dopadnout do meziprostoru.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více