Zavřít reklamu

Aplikací, které slouží k poslechu a správě podcastů, je v App Storu opravdu požehnaně. Některé z nich jsme si již stihli představit na stránkách Jablíčkáře. Další z aplikací tohoto typu, které se dnes chceme věnovat o něco podrobněji, nese název Entale Interactive Podcast App.

Jak název napovídá, je tato aplikace interaktivním nástrojem pro všechny milovníky podcastového vysílání. Entale Interactive Podcast App využívá umělou inteligenci a strojové učení k tomu, aby se uživatel vždy dočkal co možná nejpřesnějších doporučení na základě svých preferencí, vkusu a předchozího poslechu. Aplikaci můžete pochopitelně využít zkrátka jen ke standardnímu poslechu vašich oblíbených podcastů, ve skutečnosti toho ale nabízí mnohem více. Její součástí jsou nejrůznější žebříčky pořadů, stejně jako nabídka nových přírůstků. Pokud při poslechu některé z podcastových epizod narazíte na část, kterou jste si obzvlášť oblíbili, umožní vám Entale Interactive Podcast App její uložení – nemusíte tedy kvůli jedné sekci ukládat celou epizodu.

Pokud na Entale přecházíte z jiné podcastové aplikace, můžete si během chvilky nechat importovat své podcasty. Rozhraní aplikace vypadá opravdu dobře, je přehledné a velice rychle se v něm zorientujete. Aplikace nabízí možnost vytvoření vlastní sbírky oblíbených podcastů, automatické stahování epizod, stejně jako jejich mazání po 24 hodinách. Samozřejmostí je také možnost nastavení rychlosti přehrávání, aktivace časovače pro automatické vypnutí přehrávání nebo třeba možnost správy stahování. Aplikace Entale Interactive Podcast App je opravdu příjemným překvapením. Skvěle vypadá, výborně funguje, a nabízí spoustu zajímavých funkcí.

Aplikaci Entale Interactive Podcast App stáhnete bezplatně zde.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více