Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Swim Out

Hledáte nějakou uklidňující, oddechovou a strategickou hru? V tomto směru by vás mohla zaujmout hra Swim Out. Jedná se o tahovou strategii, ve které budete muset nad vašimi kroky pořádně přemýšlet. Tento titul vás přenese do slunného dne k bazénu, řece nebo moři, kde budete muset obezřetně plavat tak, abyste se nesrazili s ostatními.

Leo’s Fortune

Co takhle se vydat na nezapomenutelné dobrodružství? Přesně to na vás čeká ve hře Leo’s Fortune, ve které se budete pokoušet dopadnout skutečně mazaného zloděje, jenž ukradl vaše zlato. Na samotné cestě na vás samozřejmě čeká řada překvapení, pastí a těch nejrůznějších příhod.

Rush Rally 2

Jak již samotný název napovídá, ve hře Rush Rally 2 se zhostíte role řidiče závodního automobilu a vrhnete se do závodů rally. Vaším úkolem tedy samozřejmě bude, abyste zvládli projet ty nejrůznější trasy v co možná nejkratším čase. Musíte si ale dávat velký pozor na samotné cesty, protože byť jen jediná chyba vás dokáže ze závodu kompletně vyřadit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více