Zavřít reklamu

Remote Drive for Mac, Kids Concepts a Rush Rally 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Remote Drive for Mac

S pomocí aplikace Remote Drive for Mac můžete rychle a jednoduše propojit váš iPhone, iPad, či případně i Apple TV s vaším jablečným počítačem. Díky tomu si můžete následně procházet soubory uložené na Macu a v případě multimédií je také rovnou spustit.

Kids Concepts

Takzvané flash cards neboli kartičky, na kterých je na jedné straně napsán termín a z druhé strany jeho stručné vysvětlení, dokážou skvěle pomoct s učením. Na podobném principu funguje i aplikace Kids Concepts, která cílí na rodiče s dětmi a k dispozici je opět na iPhone, iPad i Apple TV.

Rush Rally 2

Milovníkům aut, rallye a závodních her by poté neměla uniknout aktuální akce na hru Rush Rally 2. V tomto titulu se zhostíte role rallye jezdce, kdy tedy usednete za volant závodního speciálu a vydáte se na trať. Vaším úkolem přitom bude, abyste zajeli co možná nejlepší čas a postavili se tedy na stupínek vítězů.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více