Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

AirRoutes

Aplikace AirRoutes cílí primárně na milovníky letadel, leteckého průmyslu a letectví všeobecně. S pomocí tohoto nástroje si totiž můžete plánovat různé lety dle vlastní představy. Jedná se totiž o praktický simulátor zmiňovaného letectví, kdy stačí navolit jednotlivá letiště a máte hotovo.

LocalCast for Chromecast

S pomocí aplikace LocalCast for Chromecast můžete velice jednoduše vysílat multimediální obsah z vašeho iPhonu či iPadu do vaší Apple TV. Tento nástroj vám ale také zpřístupní například protokol DLNA, který slouží právě pro vysílání obsahu, a dokáže komunikovat s Chromecastem.

Hyperforma

Pokud se považujete za fanouška dobrodružných her se zajímavým příběhem, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní nabídku na titul Hyperforma. V této hře se totiž přesunete v čase o 256 let kupředu, kde klasická civilizace už neexistuje. Dřívější lidé však po sobě zanechali prastarou síť. Vy se budete muset vydat do nikdy nekončícího kyberprostoru a prozkoumat tak všechny záhady zmiňované civilizace.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více